TurkishEnglishGermany
Sık Sorulan Sorular

1-Medwave hava dezenfekte cihazının Covid-19 üzerindeki etkisi nedir?

Havada gözle görülmeyen toz, duman gibi mikroorganizmaların partiküllerini yok eder. Maske ve farklı önlem çeşitleriyle ancak içine girilen hassas yerlerin iyi bir şekilde dezenfekte edilebilmesi için üretilmiştir.İnsanların yaşam alanında (hava ve yüzeyde) bulunan bakteri,küf,mantar ve virüsü yok eder.Ayrıca yapılan test çalışmaları sonucunda koronavirüsü %99 önlediği tespit edilmiştir.

2-Medwave hava dezenfekte cihazının sağlığım için nasıl bir etkisi var?

Havada gözle görülmeyen toz, duman gibi mikroorganizmaların partiküllerini yok eder. Maske ve farklı önlem çeşitleriyle ancak içine girilen hassas yerlerin iyi bir şekilde dezenfekte edilebilmesi için üretilmiştir.İnsanların yaşam alanında (hava ve yüzeyde) bulunan bakteri,küf,mantar ve virüsü yok eder.

3-Medwave hava dezenfekte cihazı zaman ayarlı olarak kullanılır mı?

Medwave hava temizleyiciyi dilediğiniz süre boyunca çalıştırabilirsiniz. Cihazın çalışma süresini ayarlamak için Zaman Ayarı düğmesini kullanabilirsiniz. Zaman Ayarı düğmesine basarak cihazın çalışmasını istediğiniz süreyi ayarlayabilirsiniz.

4-Medwave hava dezenfekte cihazının çalışırken çıkardığı ses ne kadardır?

Medwave hayatınızı kolaylaştırmak ve iyileştirmek için özenle tasarlanmıştır. Güçlü bir motora sahip olmasına rağmen mükemmel bir yalıtım ile minimum ses seviyesine sahiptir. Hem gün içinde hem de uyurken çıkardığı ses sizi rahatsız etmeyecektir.

5-Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyor musunuz?

Türkiye’de bulunan her adrese gönderim sağlamaktayız.

6-Kargo elime kaç günde ulaşır?

Kargonuz 1-3 iş günü içinde elinize ulaşır. Hava koşulları vb. nedenlerle aksamalar olması durumunda çağrı merkezimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

 

05 Mayıs 2016 tarihinde eklendi. 394 kez okundu